Kniha hostí

Meno: Lucía a Mirek
Správa: veľmi príjemné a komorné ubytovanie, nekomerčné a plne vyhovujúce. Príjemný personál a miesto dýchajúce históriou. Inde už bývať nechceme a že sa vrátime, to si píšte. :-) moj Mirek si oblubil čokoládu na recepcii a československú Kofolu a aj výlety po okolí
Meno: Veronika
Správa:

Ďakujeme za príjemné ubytovanie za skvelú cenu priamo v centre Štiavnice (na nám. sv. trojice je to pešo 2 minútky), izby sú priestranné, čistučké, novo zariadené :) Oceňujem plne vybavenú kuchynku, ktorá je k dispozícii pre hostí zadarmo - veľký benefit, hlavne ak ste s malými deťmi :) Pri penzióne pekné ihrisko so šmykľavkou, hojdačkami, pieskoviskom a posedením pre rodičov :) ďakujeme určite sa v lete znovu vrátime.

Meno: Eva
Správa: Mne sa penzión veľmi páčil, všetko dýchalo novotou a čistotou. Izba pekne jednoducho zariadená. Hygienické zariadenia čisté a nakoľko sme tam boli dlhšie - vždy doplnené mydlo, papier, vynesené koše. Veľké plus je kuchyňka pre hostí - zariadená chladničkou, mikrovlnkou, linkou, varičom a celým kuchynským zariadením. Ďalšou výhodou je blízkosť centra - peši 5 minút a parkovisko zdarma pri penzióne. Dokonca hojdačky, pieskovisko pre deti a pre nás posedenie. Mne nechýbalo nič.

 

Páčilo sa Vám u nás? Dajte to vedieť.